همکاری با زیست نوژن سینا

  • Drop files here or
    لطفا فایل‌های مربوط به رزومه خود را برای ما ارسال نمایید.

درباره زیست نوژن سینا

شرکت زیست نوژن سینا با همکاری اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی تاسیس شده است.
هدف اصلی این مجموعه ارتقا سطح علمی و عملی جامعه علمی کشور، محققین و دانشجویان است. نوآوری در آموزش، کیفیت بالای مطالب و بروز بودن مطالب بخش جدایی ناپذیر ما می باشد.
استفاده از شیوه های نوین آموزشی، اساتید به نام و برجسته دانشگاه و همچنین محققین کارآزموده به عنوان اهرمی برای تقویت سطح علمی جامعه علمی کشور هدف اصلی ماست.
زیست نوژن با برگزاری کارگاه‌های تئوری و عملی تخصصی در حوزه‌های نوین و کاربردی به شیوه کاملا علمی با بروزترین مطالب علمی جهان و با بهترین کیفیت قصد دارد دانشجویان و محققین را بی نیاز از سایر آموزش های بی کیفیت نموده و هر آنچه که فرد بدان نیاز دارد بدون صرف وقت زیاد در اختیار او قرار دهد.

در حوزه توانایی‌ها و تکنیک‌های عملی نیز سعی دارد با کمک اساتید کارآزموده خود با آموزش ریزترین نکات کلیدی فرد را آماده ورود به بازار کار و پژوهش نماید.

باعث افتخار ماست که بتوانیم با اساتید و خبرگان علمی کشور همکاری داشته باشیم. در صورت تمایل می تونید از فرم روبرو برای همکاری با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

عضویت در آموزش الکترونیکی(مجازی) زیست نوژن سینا

با عضویت در سامانه آموزش الکترونیکی(مجازی) زیست نوژن سینا می توانید به صورت رایگان به شکل روزانه مطالب علمی و آموزشی در ایمیل خود دریافت کنید و از بروزترین مطالب دنیا آگاه شوید.

شما با موفقیت در سامانه آموزش الکترونیکی(مجازی) زیست نوژن سینا عضو شدید.